Projektant/ka ESIF

Náplň práce

Tvorba koncepce oboru
služby v působnosti ústředního správního úřadu; příprava projektových záměrů; finanční plánování a průběžná kontrola finančních plánů projektů; tvorba projektových žádostí a následná realizace projektů MSp; zpracovávání žádostí o poskytnutí finanční podpory, zpráv o realizaci, zpráv o udržitelnosti a dalších relevantních dokumentů projektů financovaných ze zdrojů ESIF v případě projektů MSp; komunikace se zástupci poskytovatelů dotací; dohled nad dodržováním postupů stanovených metodikou operačních programů, zákonnými a interními normami v případě projektů realizovaných MSp; konzultační podpora projektovým manažerům v oblasti věcného a finančního řízení projektů MSp a jemu podřízených OSS; metodická podpora při přípravě a realizaci projektů v resortu MSp v rámci národních OP a dále v rámci ostatních dotačních titulů pro investiční projekty MSp a jemu podřízených OSS.

Požadujeme

VŠ v magisterském studijním programu, občanství ČR, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Důležité

Pozice je do služebního poměru, proto je NUTNÉ pro zařazení do výběrového řízení vyplnit potřebnou dokumentaci (žádost o přijetí do služebního poměru). Bližší informace naleznete na Elektronické úřední desce Ministerstva spravedlnosti.

Nabízíme

Pružná pracovní doba, 13. platová třída, stravenky, možnost dalšího osobnostního vzdělávání (jazykové kurzy, semináře apod.), možnost využití místní sauny, tělocvičny a dětské skupiny Justinka.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vyšehradská 427/16, 128 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

26480-39790 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Ministerstvo spravedlnosti

Kontakt

Klára Vajshajplová